Producenci

Dzięki nim rośliny rosną szybciej. Są nie tylko większe, ale i silniejsze. Dzięki nim są chronione przed szkodnikami i chorobami. O czym mowa? Oczywiście są to nawozy do ogrodu – w naszym sklepie online znajdą Państwo całą gamę tych preparatów! Dla Waszej wygody zostały podzielone na kategorie, według przeznaczenia. Można łatwo odnaleźć produkt przeznaczony do iglaków, do trawy, a także do warzyw i owoców. Jeśli poszukują Państwo uniwersalnych środków, to również są dostępne w naszym asortymencie.

Nawozy ogrodnicze, które oferuje nasz sklep internetowy, to sprawdzone produkty od renomowanych producentów, takich jak Flovorit, Biopon czy Agrecol (i wiele innych). Dostępne są warianty w kapsułkach, w płynie lub w proszku, w zależności od przeznaczenia. Nie zabrakło u nas również miejsca na produkty profesjonalne, które dostępne są w dużych opakowaniach po 25kg. Polecamy również naturalne oborniki - końskie, owcze, bydlęce oraz kurzo-bydlęce. Jeśli poszukują Państwo produktów dedykowanych do użytku jesienią, kiedy to przygotowujemy rośliny na zimę, znajdą je Państwo w asortymencie naszego sklepu online.

Kompost i dedykowane produkty

A ponieważ wiemy, że uprawa roślin to nie wszystko - ważna jest również ich utylizacja w dobry dla ziemi sposób, przygotowaliśmy ofertę produktów do kompostowników. Kompost to możliwość ponownego wykorzystania naturalnych odpadów, więc warto z tej możliwości skorzystać. W ofercie dostępne są przyspieszacze oraz aktywatory, które przy okazji niwelują też nieprzyjemne zapachy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl